Mario Oyunları Oyna

Onlarca yıl geçmesine rağmen zamana yenilememiş efsane oyun serisinin en güzel mario oyunlarını bu sayfada sizler için derledik. Kullacılarına ücretsiz olarak hizmet veren Fix Oyun sitesi, sizlere daima kesintisiz bir hizmet anlayışı ile oyun oynama deneyimi sunuyor. Kendi tercihlerinize göre; Onlarca kategori arasından kendi tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Mario karakteri yıllardan beri popülaritesini korumuş olup oyun severler için vazgeçilmez oyunlar arasında yer almaktadır. Özellikle Atari Oyunları zamanında en sevilen oyunların başında gelen Süper Mario oyunu, günümüzde en çok oynanan oyunlar arasında halen yer almaktadır. Fixoyun sizlere unutulmaz Mario Oyunlarının yanı sıra yeni çıkan oyunları da deneyimlemeniz açısından bu kategori içerisinde sunuyor. Yukarıda yer alan oyunların görsellerine bakabilir hatta fare ile resmin üzerine gelerek oyunun kısa bir tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. Bu şekilde tercih yapmak isteyeceğiniz oyunu daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Son olarak sizlere eski Mario oyunundan bahsetmek istiyoruz. Burada birbirinden eğlenceli toplam da 32 bölüm yer almaktadır. Özenle kurgulanmış bu bölümleri geçmek için belirli bir el becerisinin yanında bölüm içerisindeki taktikleri de bilmek gerekiyor. Bunun için tavsiye niyetinde sık sık pratik yapabilirsiniz. Ayrıca prensesi kurtarmak için 32 bölüm geçmek bir hayli zor ve güç olduğundan 99 cana sahip olacağınız özel bir Süper Mario Bros oyunu sitemizde yer aldığını belirtebiliriz. Tüm Mario Oyunları'nı ücretsiz olarak deneyimlemeye başlayabilirsiniz.